Edukacinis projektas

Ekspedicija į teatro vidų (mažiems)

RežisieriusAušra Pukelytė
Premjera 2017 m. rugsėjo 13 d.
Trukmė 1 val. 30 min.

APRAŠYMAS

DĖMESIO! Dėl didžiosios teatro salės remonto darbų šis spektaklis laikinai nerodomas.

2 – 5 kl. moksleiviams spektaklis – ekskursija.

Teatras – paslaptinga ir mistinė vieta, slepianti daug intriguojančių paslapčių. Scena, kurioje vaidinami spektakliai, yra tik nedidelė dalis to, kas vadinama teatru.

Valstybinio jaunimo teatro aktorė Aušra Pukelytė sukūrė spektaklį-ekskursiją, skirtą supažindinti vaikus ir jaunimą su vidine ir nematoma teatro dalimi. Kelionėje po teatrą ji, pasakodama įvairias istorijas apie teatro pastatą, lydi jaunuosius žiūrovus ten, kur paprastai netenka pabuvoti eiliniam teatro lankytojui, – į grimo ir persirengimo kambarius, siuvyklą, kostiumų sandėlį, milžiniškas dekoracijų laikymo patalpas.

Visur jaunųjų ekspedicijos dalyvių laukia netikėtumai. Žinant, kuriuo keliu eiti, galima sutikti mistinę teatre klaidžiojančią Elenos Oginskienės šmėklą, sulaukti minkštų sandėlyje po spektaklio Ronja plėšiko duktė besiilsinčio Gauruočio apkabinimų, o teatro grimerių dėka galima patiems pasiversti kokiu nors personažu ar pasimatuoti įmantrius kostiumus. Ekskursiją vainikuoja Aušros Pukelytės vaidinama pasaka apie išmintingąją princesę, kurios metu galima pamatyti visas spektaklių metu naudojamas technines įmantrybes.