Spektakliai

» (1 - 5 kl. moksleiviams) spektaklis - ekskursija EKSPEDICIJA Į TEATRO VIDŲ

Trukmė: 1 val. 30min.
Teatras – paslaptinga ir mistinė vieta, slepianti daug ir intriguojančių paslapčių. Scena, kurioje vaidinami spektakliai, yra tik nedidelė dalis to, kas vadinama teatru.

» (6 -tų ir vyresnių klasių moksleiviams) spektaklis - ekskursija EKSPEDICIJA Į TEATRO VIDŲ

Trukmė: 1 val. 30 min.
Ypatingą kelionę po paslaptingą teatro pasaulį siūlome vyresnių klasių moksleiviams. Improvizuoti spektakliai, atveriantys plačias scenines galimybes, susitikimas su teatro darbuotojais, grimo ir kostiumų kambariai - visa tai žaismingai pateikiama netradicinėje ekspedicijoje.  

» ANGELŲ PASAKOS

Trukmė: 1 val.
Angelai – būtybės dangiškos, geros bei išmintingos. O jei ir pasibara, tai taip nepiktybiškai, tiesiog charakteriai nesutampa. Gyvena angelas Gabrielius ir arkangelas Mykolas ant debesies, mataruoja kojomis nuo jo krašto „it kokie makaronai“, kremta saldžius meteorus, o laisvu nuo laisvalaikio metu rūpinasi sniegu, lietum ir šiaip oru, taip pat žmonėmis, kad šie nenuklystų klystkeliais.

» ARKLIO DOMINYKO MEILĖ

Trukmė: 1 val. 10 min.
Laukinis arklys Dominykas, kuris mėgo žaisti su varlėmis slėpynių, kuklioje lietuviškoje pievelėje sutinka ir pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys paslepia rugiagėlę po akmeniu, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką.

» AŠTUONIOS MYLINČIOS MOTERYS

Trukmė: 2 val. 30 min.
 Nepelnytai užmiršto žymaus prancūzų rašytojo, aktoriaus ir kino režisieriaus Robero Toma (Robert Thomas) pjese "Aštuonios mylinčios moterys" susidomėjo aktorius ir režisierius Balys Latėnas. Jau visai netrukus Didžiojoje teatro scenoje žiūrovai galės išvysti intriguojančią istoriją, kurios pagrindiniu emociniu užtaisu taps spektaklyje vaidinančios skirtingų kartų bei temperamento Jaunimo teatro aktorės: Kristina Andrejauskaitė, Dovilė Šilkaitytė, Aušra Pukelytė, Neringa Varnelytė, Giedrė Gieraitytė, Jonė Dambrauskaitė bei kviestinės aktorės – Gabrielė Malinauskaitė ir Rūta Žibaitytė. 

» BILIETAS IŠ DANGAUS

Trukmė: 1 val.
Režisierė Dalia Jokubauskaitė kartu su aktoriais Sergejumi Ivanovu, Rasa Marazaite ir Luku Petrausku sukūrė vasariškai spalvotą ir žaismingą, muzikalų spektakliuką pagal Juozo Erlicko dar 1990 metais išleistos knygelės eilėraščius. Čia sprendžiami įvairiausi ne suaugusiesiems rūpimi klausimai: kaip sliekui pavyksta arti žemę neturint traktoriaus, kodėl laikrodis visada eina, o niekada neišeina iš proto? Kas? Ką? Kodėl? Kam? Kur? ir t.t.

» BITINĖLIO PASAKOS ŠEŠIEMS POJŪČIAMS

Trukmė: 50 min.
"Nuo tos akimirkos, kai visiškai netekau regėjimo, praėjo beveik šešeri metai, tačiau gyvenimas nesustojo. Per tą laiką patyriau daugybę įvairių dalykų, kurie mano širdyje paliko neišdildomą įspūdį. Tačiau tai, ką sukūrė ir parodė jaunimas, suvirpino ne tik širdį, bet ir sielą. Pirmą kartą gyvenime buvau spektaklyje, kuriame supratau, kas vyksta scenoje, o tai, kad teko truputį ir dalyvauti, - nepakartojama ir palieka dar didesnį įspūdį", - po spektaklio savo įspūdžiais dalinosi žiūrovė. Spektaklis nėra skirtas vien tik regėjimo negalią turintiems žmonėms. Atvirkščiai, kuomet regintiesiems užrišamos akys, atsiveria mūsų kasdieniame gyvenime nuslopinti pojūčiai, o su jais kartu ir nauja teatrinė patirtis.

» DĖDĖ VANIA

Trukmė: 3 val. 15 min.
Režisieriaus Algirdo Latėno spektaklis apie žmogų gniuždančius išgyvenimus dėl nelaimingos meilės, apie skaudų gyvenimo prasmės nebuvimą bei amžino laukimo beprasybę. Herojai nežino kaip gyventi ir kuo gyventi. Bet jie tiki, pasiduoti nevalia. Visados tik į priekį, tik pirmyn...

» GEISMŲ TRAMVAJUS

Trukmė: 3 val.
Šiaulių dramos teatro GASTROLĖS! Į Vilnių atrieda „Geismų tramvajus“. Taip vadinasi naujausia Valstybinio Šiaulių Dramos teatro premjera – pagal vieno garsiausių 20-ojo amžiaus amerikiečių dramaturgo pjesę režisieriaus Algirdo Latėno statomas spektaklis. Pasak pačios kūrybinės komandos – žmogiškų jausmų ir gyvuliškų aistrų – dramą šiauliečiai išvys jau šį savaitgalį.

» GERAS ŽMOGUS IŠ SEZUANO

Premjera
Trukmė: -
Valstybinis jaunimo teatras balandžio 17–18 d., 18 val., pristato premjerą – dviejų dalių muzikinį spektaklį „Geras žmogus iš Sezuano“. Spektaklįpagal vieno garsiausių vokiečių dramaturgų Bertolto Brechto pjesę kuria režisierius, teatro judėjimo „No Theatre“ lyderis Vidas Bareikis. Premjeroje veiks kone visa Jaunimo teatro trupė – net 25 aktoriai!

» JĄ VADINA GUPELE

Trukmė: 2 val. 20 min.
Jis ir ji. Vyras ir moteris. Vienas aistringai myli, kitas aistringai nekenčia. Ar gali du priešingi poliai darniai sugyventi? O gal meilė nėra meilė, jeigu ji be kančios?
Šiuolaikinis kino scenaristas, žymus rusų dramaturgas ir kontraversiška asmenybė Vasilijus Sigarevas parašė dviejų veiksmų pjesę, kaip pats sako, „beveik komediją, o gal tragediją“, kuri režisieriaus Arvydo Lebeliūno rankose virto jautria santykių drama, paliečiančia kiekvieno žiūrovo sąmonę ir širdį.

» JIS IR JI

Trukmė: 1 val.
"Jis ir ji" - tai kamerinis spektaklis pagal rašytojo Jono Biliūno ir jo žmonos Julijos Janulaitytės – Biliūnienės laiškus ir kūrybą. Tai jautrumo kupina, švelni ir jausminga meilės istorija. Spektaklyje vaidina Birutė Mar ir Aleksas Kazanavičius. Scenografė ir kostiumų dailininkė - Indrė Pačėsaitė. Dalyvauja smuikininkas Sigitas Rubis.

» JUOKO AKADEMIJA

Trukmė: 2 val.
Spektaklyje veiksmas vyksta Tokijo policijos visuomenės saugumo cenzūros skyriaus kabinete 1940 m. Čia apsilanko jaunas dramaturgas Hadzimis Cubakis, iškviestas pasiaiškinti dėl jo sukurtos pjesės. Iki premjeros liko savaitė, tačiau dar nėra gautas leidimas viešai atlikti kūrinį. Jaunąjį dramaturgą priima naujai paskirtas cenzorius, kuris yra linkęs uždaryti visus teatrus ir uždrausti spektaklių rodymą. Cubakiui tenka nelengva užduotis – per septynias dienas surasti kompromisą, perrašyti pjesę ir įtikinti cenzorių duoti leidimą pjesės pastatymui.

» JUZĖ DYKADUONIS

Trukmė: 2 val. 15 min.
Režisierius – Aidas Giniotis
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Jūratė Skrebūnaitė
Kompozitorius – Andrius Kulikauskas

Premjera – 2004 rugsėjo 11 d.
Vaidina:
Gediminas Storpirštis, Violeta Podolskaitė, Sergejus Ivanovas,
Ignas Ciplijauskas, Nerijus Gadliauskas, Lukas Petrauskas, Neringa Varnelytė, Dalia Morozovaitė, Edita Užaitė

» KAKĖ MAKĖ

Trukmė: 50 min.

Valstybinis jaunimo teatras džiaugiasi galėdamas mažuosius žiūrovus pakviestį į spektaklį KAKĖ MAKĖ, sukurtą pagal žinomos ir jau pripažintos lietuvių autorės Linos Žutautės populiariąsias knygutes. Statyti spektaklį vaikams, perkeliant Kakės Makės nuotykius į sceną, ėmėsi režisierė Virginija Kuklytė. Na o sukurti scenografiją ir kostiumus patikėta pačiai istorijų autorei Linai Žutautei. Tikimasi, kad tokiu būdu „gyva“ knygelių turinio interpretacija bus kuo artimesnė originalui ir autorės sumanymui, o mažieji žiūrovai lengvai atpažins pamėgtus personažus, aplinką, atmosferą.

» KAPINIŲ KLUBAS

Trukmė: 3 val.
Spektaklis apie moteris, stiprią jų draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Istorija pasakoja, kaip prieš keletą metų viena po kitos trys vidutinio amžiaus moterys palaidojo savo vyrus. Skaudžioje akistatoje su mirtimi jas jungia bendras netekties ir vienišumo jausmas. Popietėmis jos kartu geria arbatą ir kiekvieną mėnesį eina į kapines aplankyti buvusių vyrų. Ši savotiška tradicija vienai iš moterų tapo gyvenimo prasmės simboliu, tačiau kitoms – tai tik formalumas, juk gyvenimas tęsiasi...

» KETURIAIS VĖJAIS

Trukmė: 1 val. 20 min.
Kartą viena radijo stotis uždavė klausimą: „ar žinote, kas toks buvo Kazys Binkis?“ „Taip, – džiugiai pranešė prisiskambinęs klausytojas, – tai vienas iš teletabių, Tinkis Vinkis!“

» KOVOS KLUBAS

Trukmė: 3 val. 40 min.
Valstybinis jaunimo teatras ir teatro fenomenu tapęs jaunųjų menininkų judėjimas „No Theatre” apjungė savo pajėgas ir sukūrė nepaprasto susidomėjimo bei kontraversiškų vertinimų sulaukusį spektaklį „Kovos klubas“, pagal kultinio amerikiečių rašytojo Chucko Palahniuko to paties pavadinimo romaną.

» LEDI MAKBET

Trukmė: 3 val. 20 min.
Valstybiniame jaunimo teatre karaliauja Williamas Shakespeare‘as – žymus dramaturgas, klasikas, dažniausiai statomas autorius pasaulyje, kurio kūriniai, praėjus 400 metų, vis dar lieka aktualūs, nuolatos analizuojami ir tyrinėjami. Regis, apie Shakespeare‘o kūrybą teatro bei literatūros žinovai jau pasakė viską. O gal nepasakė nieko? Kai jo tragedijų ir komedijų imasi skirtingi režisieriai, spektakliuose atsiskleidžia vis naujos prasmės ir reikšmės, stebinančios kritikus bei žiūrovus, – toks jau įvairialypis nemirtingasis Shakespeare‘as.

» Muotinuoms, ciuociems, babūniems ir mergelkuoms

Trukmė: 1 val. 20 min.
Švenčiame pasaulinę teatrų vaikams ir jaunimui dieną! Valstybinis jaunimo teatras šį mėnesį ruošiasi paminėti pasaulinę teatrų vaikams ir jaunimui dieną. Ta proga abi teatro scenos atiduodamos į jaunųjų aktorių rankas. Vyresnių klasių moksleiviai, mokytojai bei tėveliai kovo 20 d., 18 val. kviečiami į spektaklį, žaismingu pavadinimu „Muotinuoms, ciuociems, babūniems ir mergelkuoms“. Telšiuose esanti vaikų ir jaunimo teatro studija SAVI sukūrė spektaklį skirtą teatro bei tarmių metams paminėti. 

Spektakliai 1 - 20 iš 43
« | ‹ | 1 2 3 |  | »Visi
» Archyvas
InformacijaArklių g. 5, LT-01305 Vilnius 

Kasa dirba

Pirmadienis - išeiginė diena

An. - Sk. 11.00-14.00  14.30-18.00

Tel.:   8 5 2616126

Perkant bilietus internetu nuolaidos netaikomos. 

Balandžio mėn. moksleiviams, studentams, senjorams , žmonėms su negalia ir ITIC/ISIC  pažymėjimų  turėtojams taikomos  į spektaklius 

50% nuolaida: "Pabaigos pradžia", " Vyšnių sodas"

 20% nuolaida: "Skrydis virš gegutės lizdo", "Triukšmas už kulisų"

Kito mėnesio repertuaras paskelbiamas einamojo mėnesio 20 d. 11 val.

rezervuoti bilietus >>

pirkti bilietus internetu >>  


informacija žiūrovams >>