Kontaktai

Valstybinis jaunimo teatras

Arklių g. 5, LT-01305 Vilnius Lietuva
Tel. (8 5) 262 5556
info@jaunimoteatras.lt
Į. k. 190754079
A. s. LT 627300010002458181
AB bankas „Swedbank“

Bilietų kasa

Rima Balsevičienė
Tel. (8 5) 261 6126
rimute@jaunimoteatras.lt

DĖMESIO! Kasa dirbs nuo rugsėjo 3 dienos.

Budėtojas
Tel. (8 5) 262 6732

TEATRO SKYRIAI

Administracija

Teatro vadovas
Audronis Liuga
Tel. (8 5) 262 5556
audronis@jaunimoteatras.lt

Įstaigos administratorė
Ieva Šėmienė
Tel. (8 5) 262 5556
ieva@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo
pavaduotojas
Justinas Prusevičius
Tel. (8 5) 269 1007
justas@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo
pavaduotoja
Diana Paknytė
Tel. (8 5) 262 5558
diana@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybos skyrius

Skyriaus vadovė
Ugnė Kačkauskaitė
ugne@jaunimoteatras.lt

Black Box kuratorė
Julija Reklaitė
julija@jaunimoteatras.lt

Rinkodaros vadybininkė
Gitana Leščevska
gitana@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybininkė
Rugilė Pukštytė
rugile@jaunimoteatras.lt

Koordinatorė
Loreta Šilenkaitė
loreta@jaunimoteatras.lt

Skyriaus telefonas:
(8 5) 262 9963

Meno skyrius

Skyriaus vadovė
Kristina Ovčinikaitė
Tel. (8 5) 269 1008
kristina@jaunimoteatras.lt

Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius

Skyriaus vedėja – vyriausioji buhalterė
Violeta Sprindienė
Tel. (8 5) 261 5328
viola@jaunimoteatras.lt

Buhalterė
Ona Paukštytė
Tel. (8 5) 261 5320
buhalterija@jaunimoteatras.lt

Buhalterė kasininkė
Sigita Norvilienė
Tel. (8 5) 261 5320
sigita@jaunimoteatras.lt

Scenos tarnybų skyrius

Skyriaus vadovas
Viktoras Karpušenkovas
Tel. (8 5) 261 6877
viktoras@jaunimoteatras.lt

Skyriaus vadovo pavaduotoja
Milda Šaltauskaitė – Vilutė
Tel. (8 5) 261 6877
milda@jaunimoteatras.lt

Vadybininkas
Sigitas Ceslevičius
Tel. (8 5) 261 6877
sigitas@jaunimoteatras.lt

Žiūrovų aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėja
Valdė Griniukienė
Tel. (8 5) 261 6012
valde@jaunimoteatras.lt

Administratorė
Natalija Slukinaitė
Tel. (8 5) 261 6126
bilietai@jaunimoteatras.lt