Kontaktai

Valstybinis jaunimo teatras

Arklių g. 5, LT-01305 Vilnius Lietuva
Tel. (8 5) 262 5556
info@jaunimoteatras.lt
Į. k. 190754079
A. s. LT 627300010002458181
AB bankas „Swedbank“

Bilietų kasa

Rima Balsevičienė
Tel. (8 5) 261 6126
rimute@jaunimoteatras.lt

Budėtojas
Tel. (8 5) 262 6732

TEATRO SKYRIAI

Administracija

Teatro vadovas
Audronis Liuga
Tel. (8 5) 262 5556
audronis@jaunimoteatras.lt

Įstaigos administratorė
Tel. (8 5) 262 5556
ieva@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo
pavaduotojas
Justinas Prusevičius
justas@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo
pavaduotoja
Diana Paknytė
Tel. (8 5) 262 5556
diana@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybos skyrius

Skyriaus vadovė
Ugnė Kačkauskaitė
Tel. +37069960813
ugne@jaunimoteatras.lt

Black Box kuratorė
Giedrė Bagdžiūnaitė
Tel. +370 616 40633
giedre@jaunimoteatras.lt

Rinkodaros vadybininkė
Gitana Leščevska
Tel. +37069986760
gitana@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybininkė
Rugilė Pukštytė
Tel. +37062431312
rugile@jaunimoteatras.lt

Projektų vadybininkė
Laura Šimkutė
laura@jaunimoteatras.lt

Koordinatorė
Loreta Šilenkaitė
loreta@jaunimoteatras.lt

Meno skyrius

Skyriaus vadovė
Kristina Ovčinikaitė
Tel. +370 6155 3405
kristina@jaunimoteatras.lt

Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius

Skyriaus vedėja – vyriausioji buhalterė
Violeta Sprindienė
Tel. +37067142013
viola@jaunimoteatras.lt

Buhalterė
Ona Paukštytė
buhalterija@jaunimoteatras.lt

Buhalterė kasininkė
Sigita Norvilienė
sigita@jaunimoteatras.lt

Skyriaus telefonas: +37064706511

Scenos tarnybų skyrius

Skyriaus vadovas
Viktoras Karpušenkovas
viktoras@jaunimoteatras.lt

Skyriaus vadovo pavaduotoja
Milda Šaltauskaitė – Vilutė
milda@jaunimoteatras.lt

Vadybininkas
Sigitas Ceslevičius
sigitas@jaunimoteatras.lt

Infrastruktūros eksploatacijos skyrius

Tel. +37064706511

Žiūrovų aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėja
Valdė Griniukienė
valde@jaunimoteatras.lt

Administratorė
Ingrida Jankauskaitė
Tel. +37067075863
ingrida@jaunimoteatras.lt