Kontaktai

VALSTYBINIS JAUNIMO TEATRAS


Žiūrovų aptarnavimo tarnyba

Vyr. administratorė
Valdė Griniukienė
Tel. (8 5) 261 6012
valde@jaunimoteatras.lt

Administratorė
Natalija Slukinaitė
Tel. (8 5) 261 6126
bilietai@jaunimoteatras.lt

Bilietų kasininkė
Rima Balsevičienė
Tel. (8 5) 261 6126
rimute@jaunimoteatras.lt

Arklių g. 5, LT-01305 Vilnius
Lietuva

Faks. +370 5 262 55 58
info@jaunimoteatras.lt
www.jaunimoteatras.lt

Į. k. 190754079
A. s. LT 627300010002458181
AB bankas „Swedbank"

 

Administracija

Teatro vadovas
Audronis Liuga
Tel. (8 5) 262 5556

Personalo vedėja
Janina Lapėnienė
Tel. (8 5) 262 5556
janina@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo pavaduotojas
Viktoras Karpušenkovas
Tel. (8 5) 261 6877
viktoras@jaunimoteatras.lt

Teatro vadovo pavaduotojas
Justinas Prusevičius
Tel. (8 5) 269 1007
justas@jaunimoteatras.lt

Trupės inspektorė Kristina Ovčinikaitė
Tel. (8 5) 269 1008
kristina@jaunimoteatras.lt

 

Buhalterija

Vyr. buhalterė
Violeta Sprindienė
Tel. (8 5) 261 5328
viola@jaunimoteatras.lt

Buhalterė Ona Paukštytė
Tel. (8 5) 261 5320
buhalterija@jaunimoteatras.lt

Buhalterė kasininkė
Sigita Norvilienė
Tel. (8 5) 261 5320
sigita@jaunimoteatras.lt

Reklamos ir informacijos skyrius

Literatūrinės dalies vedėja
Gintė Jokubaitienė
Tel.(8 5) 262 9963
ginte@jaunimoteatras.lt

Koordinatorė
Loreta Šilenkaitė
Tel. (8 5) 262 9963
loreta@jaunimoteatras.lt

Koordinatorė
Violeta Podolskaitė
Tel. (8 5) 262 9963
violeta@jaunimoteatras.lt

Meninė pastatymų tarnyba

Vedėjas
Sigitas Ceslevičius
Tel.(8 5) 261 6877
sigitas@jaunimoteatras.lt

Vedėjo pavaduotoja
Galina Kevličienė
Tel. (8 5) 261 6877
galina@jaunimoteatras.lt

Budėtojas
Tel. (8 5) 262 6732