Karjera


Valstybinis jaunimo teatras ieško viešųjų pirkimų specialisto(-ės)

Darbo pobūdis – viešųjų pirkimų administravimas ir vykdymas, ūkinės veiklos sutarčių rengimas ir vykdymo priežiūra. Atlyginimas apie 900,00 eurų.
Susidomėjusius prašome siųsti gyvenimo aprašymą adresu info@jaunimoteatras.lt

Valstybinis jaunimo teatras ieško buhalterinės apskaitos ir finansų skyriaus vedėjo-vyriausiojo finansininko(-ės)

Darbo pobūdis – teatro buhalterinės apskaitos organizavimas, biudžeto planavimas ir kontrolė. Atlyginimas apie 1800,00 eurų.
Susidomėjusius prašome siųsti gyvenimo aprašymą adresu info@jaunimoteatras.lt

Valstybinis jaunimo teatras ieško garso operatoriaus (-ės)

Darbo pobūdis – repeticijų ir spektaklių įgarsinimas, spektaklių garso takelių, garso sistemų stacionare ir gastrolėse tinkinimas.
Specialus išsilavinimas – pageidautinas, panašaus darbo patirtis – būtina. Pradžioje siūlome apie 1000 eurų atlyginimą (neatskaičius mokesčių). Susidomėjusius prašome siųsti gyvenimo aprašymą adresu viktoras@jaunimoteatras.lt, norėdami gauti daugiau informacijos taip pat teiraukitės šiuo adresu.

Valstybinis jaunimo teatras ieško įstaigos administratoriaus (-ės) nuo liepos 5 d

Darbo pobūdis: personalo dokumentų administravimas; įstaigos dokumentų valdymas; archyvo tvarkymas; apskaitos žiniaraščių tvarkymas (STEKO programa); viešųjų pirkimų registro vedimas.

Pareigybės lygis – B, atlyginimas – bruto 860 eurų (592 eurai į rankas). Terminuota darbo sutartis. Darbo vieta: Jaunimo teatras, Vilnius, Arklių g. 5.

Reikalavimai: ne žemesnis negu aukštesnysis arba specialus vidurinis išsilavinimas, įgytas iki 1995 m. Gali būti paskutinių kursų studentas arba panašaus darbo patirtį turintis asmuo.

Prašom siųsti gyvenimo aprašymą (CV) adresu info@jaunimoteatras.lt.

Išsamesnės informacijos teiraukitės telefonu (85) 262 5556.

Valstybinis jaunimo teatras ieško naujo komandos nario – scenos techniko(-ės)

Pageidautina turėti panašaus darbo patirties. Jei patirties neturite, bet turite noro ir entuziazmo, mūsų komanda jus mielai apmokys.

Pradžioje siūlome 750 eurų atlyginimą (neatskaičius mokesčių).

Susidomėjusius prašome siųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu viktoras@jaunimoteatras.lt, norėdami gauti daugiau informacijos taip pat teiraukitės šiuo adresu.